Pogledaj jedan post
Old 09.11.2006., 14:35   #100
Quote:
Lestat kaže:
Nažalost, u zadnje vrijeme samo podbadaš i iznosiš tvrdnje bez podloge. Pokaži mi matematički izračun vjerojatnosti solarnih jogija i skoka na mjesec(0%) - varijable na temelju kojih donosiš zaključke i pretpostavke uglavnom ne postoje!
Ti si odlučio mene napasti a nisi se udostojio ni malo istražiti temu.
Opet ću ponoviti - neka je stručna komisija koja je ispitivala Ratan Maneka sastavljena od najvećih idiota - to ne može umanjiti njegov uspjeh u nejedenju od toliko dana - a neka su i najveći idioti svjedočili njegovu gledanju u sunce - to ne može umanjiti njegov uspjeh u sačuvanju dobrog vida!

Lagano postaješ nestimulativan za raspravu!
Zašto da ti pokazujem ikakav izračun? Malo je vjerojatan a sad jel to u 10-43 ili 10-33 je tak svejedno. Pa ti ionako ne sumljaš u nalaz komisije. Isto tako, možeš lagano krenuti prema Kazahstanu, jer ipak je to potvrda Akademije pa makar i od najvećih idiota kako unikatno interpretiraš nalaz komisije ne sumljajući u njega....jer oni ipak svjedoće....kao i akademici. Možda sretneš putem Borata, tu ste negdje...a pardon on se samo zajebava...možda ipak niste toliko slični.

Sad sam se sjetio, obzirom da još osim linka gdje tvrde svjedoci nisi ništa drugo dao uključivo i mehanizam rada tog....jelte jogija daj izbroji koliko bodova ta teorija dobiva prema crackpot indexu.
http://math.ucr.edu/home/baez/crackpot.html
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom