Pogledaj jedan post
Old 21.04.2012., 08:46   #47
Quote:
arabubamara kaže: Pogledaj post
stvarno prežalosno dok nedgovorni očevi uživaju mi samohrane majke ubijamo boga u sebi da odgojimo djecu a oni nit ih viđaju nit financijski brinu za njih a prava od države???? nikakva ili minimalna
molim da nemojte govoriti samo loše o očevima,jer ja sam otac i poput vas odgajam djete,a majka ni kune neuplati več 3godine i nikom ništa jer *sirotica* neradi. a meni plača 3000,..a dije tu još vrtić jer ga moram negdje ostaviti kad idem na posao..dije auto troškovi da ga na -20 nevozim na biciklu vrtić! težak je život pretežak ponekad ,zadnji put sam si priuštio kupiti hlače majcu prije 5 godina!! Naravno majka niti nepita za naše djete niti ga viđa več 1godinu jer ima život s drugim i njihovo djete..nesudim vas znam kako vam je al nemojte govoriti u množini kad govorite o očevima!! ona nigdje neradi nema kune ,nemaju joj šta uzet,kaznit je nemogu jer ima malo djete,..a ja sam brinem za djete i nisam samohran jer je majka živa!!! usrani zakoni. još ovaj glupi Čačić toliko povisiva cjene ,da Bog da ga čimprije Mađari zatvore¨¨!!!!!!!!

Zadnje uređivanje miki333 : 21.04.2012. at 09:20.
miki333 is offline  
Odgovori s citatom