Pogledaj jedan post
Old 14.02.2011., 19:46   #251
Quote:
sanifromdblok kaže: Pogledaj post
Djeca imaju specifično glasanje, vrlo često su neodgojena - belje se, skaču po kupeu, prtljazi i drugim putnicima, ližu prozorska stakla ili vrata od kupea što je gadljivo za gledati, obuvena se penju po sjedalicama, budući da nemam djecu sve navedeno ne podnosim i nisam navikla na to, možeš dalje nastaviti jer mogu i ja. Zanima me što ti misliš ako nazovem HŽ ili nekog autobusnog prijevoznika hoću li dobiti BESPLATAN prijevoz, i ja ću u tom slučaju biti zahvalna djeci svih boja.

sa psima i ostalim životinjama tijekom dugogodišnjih putovanja nikada nisam imala neugodnosti
Potpis.

Ja muku mucim da uđem sa psom i restoran (kako koji) a to što se djeca u restoranu znaju ponašat ko pecinska stvorenja, sto mi je jednom čak neki malac, nakon sto je 700 puta došao do mog stola i buljio u mene, u 701. putu ostavio kraj mog pijata izgrizeni kraj pizze koji je zvakao
Al to je valjda ok??
Ja bi radije da mi priđe nečiji pas i njušne me po nozi nego da mi djeca ostavljaju otpatke po stolu.

Il kad mi nisu dali sa psom u salon namještaja (a bio je u krilu mi jer je imao 2 ipo mjeseca) a dica koja tamo skaču po kaucima i foteljama su ok.


I vidim da sam off jer je tema o psima u javnom prijevozu al eto ..
ma sto očekivat od nas kad u Zadru vozač busa pregazi tri psa namjerno i prođe nekaznjen ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom