Pogledaj jedan post
Old 02.05.2010., 00:02   #55
zlocka, vazano za ove tvoje papirne vrecice sa dusicama ....
srela sam friendicu koja je radila to i to od najobicnijih vrecica, znaci nista one posebne od tesko zapaljivog papira. najobicnije vrecice je napunila pijeskom da ih oteza i u sredinu stavila dusicu. koristila je one malo vece koje duze gore i koje su u onim metalnim, aluminijumskim kalupcicima. i kaze da je sve bilo ok, da nije napravila pozar samo moras obratiti paznju ako ih budes stavljala vani, da ne bude vjetrovito i da , cak i u slucaju da se prevrnu, ne bude nista zapaljivo u blizini, da ne budu uz zid restorana, uz neko drvo i slicno, lupam sada. znaci, opusteno ih mozes staviti na travu, na plocnik...
iskreno ... ja bih dusice ipak prvo stavila u neku visu staklenu casu, pa tek onda u vrecicu. nekako mi to sigurnije, a i bila bi mirnija

sinoc sam probala napraviti nesto na taj fazon. kupila sam neke jeftine visoke case u ikei, oblozila ih paus papirom, na kojem sam nekim 3D-markerom iscrtala sare, zalijepila koji leptiric i stavila dusicu unutra. to mi je mnogo sigurna varijanta i takve bih ih mozda koristila i za deko na stolovima i stepenicama.
moram sacekati da prodju ovi praznici, pa da kupim one cipkaste papirne podloske za torte i probam i sa njima. ali njih bi izrezala na trecine, cetvrtine (zavisno od velicine) i stavila izmedju paus papira i case.

Zadnje uređivanje Mayo : 17.01.2012. at 14:52.
stigmata8 is offline  
Odgovori s citatom