Pogledaj jedan post
Old 04.07.2010., 06:06   #34
Jedna stvar,glede Tatarai uopce Mongola toga doba me zanima
Njih jer bio glas da su vrlo vrlo okrutni ka civilnom pucanstvu...jeli to tocno
Tocnije,cinili su najgore zlocine koje um moze zamisliti,nesto poput Turaka poslije

No,zanima me.....mongoli su mongoli,to mi je jasno,i oni su se muvali po Kini ponajvise,Koreji te pokusali osvojiti Japan,1281,no je ove spasao vetar...kamikaza
Tko su tocno Tatari....hajdmo dati neki konacni oblik,neku definiciju,jer se pocelo sirit sa temom....na genetiku

Posto ja sad poslom,zivim u Kini,ovdje postoji narod koji zivi u provinciji Xin Zhang....i oni nisu kinezi,ni mongoli,vec potomci,Uzbeka,Azerbejdzanaca,Turkmestanaca itd itd

Sad,Hajdmo probati ovako...Turkmenski...tj,Turski narodi su podrijetlom sa teritorija Uzbekistana,Azerbejdzana,Kazahstana,Cecenije itd itd....potom dolaze sve do Teritorija danasnje Turske,ali i do Beca

Dali su dosli,ranije utabanom cestom??? dali su prije njih,njihovi preci dolazili tuda

Tko su Madjari i Finci....po defaultu,oni su braca...i nekad nisu izgledali poput onog Finca sa fotke...btw...onaj Hrvat moze onog Finca pojest za dorucak
Tko su bili Madjari prije 955 i konacnog sloma kod Augsburga od strane Njemaca??
Dali su i oni podrijetlom od tih Turaka te Tatara?

Azerbejdzanci,Turkmestanci i Turci,i danas dani govore isti jezik....sto bi bila neka logicna sveza da su istog podrijetla
no,sto sa Cecenima...jesu li i oni ista genetska skupina poput Turaka??

I sad da se vratim na moje pitanje sa pocetka teme,svi pamte okrutnosti Cecena prema zarobljenim Rusima,neki su snimci cak procureli u javnost
Jeli to dio te kulture koju gaje vec stoljecima???
Jeli to,dokaz da su to ti isti ljudi?

Eto nekih pitanja,na koja bismo mogli pokusat odgovorit,da ne otplivamo,mnogo daleko od obale
pozz
__________________
pisem pismo tinta mi se proli,daleko je onaj tko me voli
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom