Pogledaj jedan post
Old 24.09.2011., 00:51   #580
Ja ću se ubiti majkemi! Ne mogu ovako više!!!
Znam da postoje mnogi razlozi uzroka akni al kod mene se to ne moze skuziti! Pratio sam na netu uzroke (znam da ih ima brojnih , neki cak mogu biti razliciti kod muskaraca i zena) ja sam sve korako poduzeo i vise ne znam kako da si pomognem. Hocu umrijeti ne mogu ovako! .. Vadio sam krv..(to je bila ukupna krvna slika, moguca na sve promjene, papir s nalazima je bio dugacak 2 lista i nalazi su mi uredu, osim bilirubina koji je malo povećan. Radio sam gastroskopiju nemam helio bakterije nego blagi oblik gastritisa, al kazu nista strasno vecina ljudi takav oblik ima cak nisam ni tablete dobio. Vadio sam neka tri hormona i oni su mi u granicama normale. Moja dermatologinja je zbunjena jel je mislila da će u ovim pretragama naci uzrocnika mojih akni. Bio sam kod 3 dermatologinje u zagrebu i ni jedna mi nije pomogla. Ja znam da nesto samnom nije u redu, osjetim to jednostavno i znam da zbog necega imam dermatološke probleme. Ja vjerujem da su to hormoni odnosno muski hormon testerona koji meni cesto divljaju i ja to osjetim (iako imam 24) godine pubertet je davno iza mene.. Pio sam i roaccutan i nista! Dok sam ga pio bilo je super nakon 1 mjeseca sve po starom! Ono sto mene zanima kad zene imaju viska ovog hormona koji im stvara hormonalnu neravnotezu dobiju kontracepciske pilule na bazi hormona ili cega vec.. Zasto za muskarce ne postoji takve nekakve tablete koji ce unjeti određene hormone kako bi se dovelo do hormonalne uravnoteženosti ? Dali netko ima neki savjet iz slicnog iskustva pa da mi savjetuje,.. mozda i dermatologa kojeg ja nisam obišao.. ne znam stvarno... muka mi je kad ovo sada pišem ne znate kako!
Luka4547 is offline  
Odgovori s citatom