Pogledaj jedan post
Old 24.04.2012., 14:12   #495
Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post

A sad me stvarno uhvatio smijeh jel nemrem vjerovat kad sam vidla ovu sliku našeg prof. u pidžami ,jel stvarno telepatski razmišljamo- naime sinoć odgledah epizodu iste scene u kojoj je on u istom outfitu još onak prošao rukom kroz kosu i baš si mislim kak ga još nisi snimila u toj sceni, a baš nikad prije ni poslije nije nosio pidžamu...hm.. piđama je malo komotnija da sav pozamašan sadržaj u nju komotno stane,jel... mislim ipak se ide spavati, treba se osjećati nesputano
I evo jutros ti mene iznenadiš istom scenom...cok čudno.
Hehehe ma nije čudno, vidiš da se "poklapamo", možda iz prošlog života...


[/QUOTE]Hm.. a ova pomoć...mislim da mu namještaju mikrofon drugo mi nema smisla[/QUOTE]

Ma naravno, sve ja to kužim, al mislim da nas je više koje bi ipak malo pridržale taj mikrofon , hehehe

[/QUOTE]Ak ovak nastavimo analizirat ti prva bi mogla magistrirati iz enginoakurekologije.[/QUOTE]

Da da, već sam u fazi stručnog usavršavanja

[QUOTE]
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Ajde, ajde šta ste se uzvrpoljile? Pa nije da smo 1. razred osnovne... Kao inače niste po birtijama, ne uhodite profesor(a/e), ne žicate veću ocjenu na tko zna koje načine, ne zavirujete u tuđe spavaće sobe i tako to... I sad kad sam ja otišla na zasluženi godišnji, svi se sjetili radit... Allah, Allah, s vama nikad znat na čemu si... Još ajde, nije mi se čudit za ove nove, nego @branka canim mislim da ti jako dobro znaš kojim se sve poslovima (osim što imam vas na brizi) moram bavit usporedno... Te odgonetni nemoguće načine za poslati čok "nemugući" video, te se bavi riješavanjem puzzli (10 000 komada) s likom najdražeg vam profesora, te osmisli najnoviju liniju donjeg rublja, te održavaj ravnotežu umuta/neumuta na spoilerima, te ovo, te ono... A vi ni tjedan dana bez mene ne možete... Još k tome svi 10. nastavak očekuju... Aj Allah...Ja jesam multipractic, ali ljudski, ne robotski... Čok sam ljuta čok... Toliko da sada nisam u stanju ni dobrodošlicu poželjet novima , a ni, budući da mi se upravo pridružio gosp. Bulut i donio sa sobom (hm, da mi je znati čemu to ) 100 kubika pijeska (bit će iz okolice Güzelyurta), ocijenit vaše uratkle...

Do puno vremena after (koga?čega? ) pozdravlja vas vaša, više ne baš tako omiljena profesorica @chica, @chica Bulut...
Jupiiii, sam se vi ljutite na nas profesorice, glavno da ste došli !!!Malo smo ipak nesigurne, pa makar znamo da imate posla na drugim područjima, ipak se žrtvujte i samo poškicnite tu i tamo, i ostavite trag bar jednom dnevno, jer to nam je onda podrška i motivacija
brankacro is offline  
Odgovori s citatom