Pogledaj jedan post
Old 16.07.2010., 22:47   #16
da ne pišem ponovno sve

https://www.forum.hr/showthread.php?t=137516

i ovo

c/p posta od prije par godina - pisan u ponedjeljak oko podneva (operacija je bila u petak ujutro)


a sad obecani izvjestaj:

imam tri rupe u trbuhu, ne smijem se smijati jer onda boli ko sam vrag
s anesteziologom sam dogovarala crno vino i ovcji sir za budjenje ali me prevaril docekala me infuzija : bljak:

daklem, dan prije nish ne jedesh, od veceri prije nish ne pijesh. brijanje (to sam doma) i klistir obvezatni. onda se neko vrijeme zblizavash s kolegicama u wc-u

dodje ti lijecnik koji ti objasni tocno sve sto ce ti se dogadjati, od prve injekcije do budjenja i kako se zahvat radi.

petak-
ujutro se istusirash, dobijesh diorovu haljinu i cekash sestru s injekcijom.
odvezu te u salu i tu krene zanimljiv dio

prvo doktora zajebavash zbog frizure i nastupa na htv-u vecer prije, pa ti on kaze da anesteziolog kasni i da ce na zivo, pa pregovarash jel ce svirat vangelis il narodnjaci

pa se pojavi zelenooki anesteziolog, pa s njim dogovorish budjenje i onda zaspish (8.30)

/tu te negdje voze u sobu pa sa smijeskom zahvaljujesh deckima koji te prenasaju na krefet - to su mi cure poslije pricale /

budish se u neko doba (10:27 po mom mobitelu) i sa sestrom se oblacish, zovesh svoje da im kazesh da si dobro i opet zacorish

u pol dva se budim totalno, cekam da me pocne boljet, nishta... /zedna sam/.... cekam bol, nishta... pomicem ruku, nogu, gornji dio tijela - malo boli... primam analgetik preko infuzije mislim /zedna sam/... uzimam mob i javljam se onima kojima trebam...
dolazi sestra, ja bi na wc, ne dozvoljava mi da ustanem, ne smijem niti vode :/...

16:30 dolazi dragi, nagovaram sestru da odem sama na wc da mi on samo infuziju drzi gledam u wc-u tri rupice

u 19:30 nagovaram sestru da mi da gutljaj vode, pitam je jel dobivam kaj za bolove, kaze da nishta i pita jel trebam... NE TREBAM ovo boli manje od zadnje menge

u 23. idem na wc sama i bez infuzije

ujutro mi dozvoljavaju kavu, idem na automat po kavu i novine... sad vech i sokove pijem

smijem rucat, mrzim kelj, za rucak je kelj

popodne idem do kafica na kavu...

ponedjeljak -
sama se obukla (carape su bile malo bolne), spakirala (nisam dizala torbu sama, naravno) i sama dohodala do auta

doma sam sad pijem kavu i tipkam

stoga drage curke, bez straha jerbo ko sto vidite nije nishta strasno
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom