Pogledaj jedan post
Old 05.01.2007., 00:13   #459
U pravu ste svi vi koji govorite, a virujem da nas večina psorijatičara to i zna, da stvar treba rješavati u nama a ne na nama ali nismo u pravu kad generaliziramo ljekove, vrste tretmana, vrste psoriaza itd. Nekome sa običnim Belosalicom prođe sve za 5 -6 dana a nekome se sa njim još pogorša. Isto tako onom prvom nakon prve superuspješne terapije sa Belosalicom na slijedećoj primjeni će se isto tako pogoršati. Nekome ribice pomažu a nekome ne...... Bilo bi dobro kada bi se malo više u javnosti pričalo o ovom našem problemu. Ja ne znam da li sam ikad čuo (možda netko od vas je) na radiju ili tv da se priča o psorijazi. Ja sam prvi put za psorijazu čuo, vjerovatno kao i večina vas, tek kada sam saznao da od nje bolujem. Ne tražim sada neke zdravstvene akcije ali bar da imamo neke povlastice kod lječenja i lijekova. Glede seksualnog života kao momak bio sam strašno iskompleksiran zbog situacije u kojoj sam se našao ali eto imao sam tu sreću da sam naišao na djevojku koja je saznavši od čega bolujem pridružila mi se u mojoj borbi protiv psorijaze tako da mi je redovito mazala žarišta po tijelu i tjemenu. Ta djevojka mi je postala supruga i ako Bog da dobit ćemo bebu u 6. mjesecu.
Još samo da se riješim psorijaze.
p.s. i da dobijem na lotu (šala)
Basic is offline  
Odgovori s citatom