Pogledaj jedan post
Old 01.02.2004., 11:40   #19
conspirito - Jan 07, 2004 07:27 (*.arcor-ip.net)
Evo isto nesto , kazu da je istiniti dogadjaj, Zaustavi saobracajni jedan automobil ,trazi od vozaca znate vec sta i naposletku primeti saobracajni da bazdi na alkohol iz auta i priupita vozaca dali je pijan , on odgovori da nije , na to ce saobracajni- hocete reci da ste trezni, vozac odgovori da nije ni trezan, saobracajni sav zbunjen pita - pa sta ste onda?. Vozac odgovori ,TAMAN.


Golub (glumac opste prakse - VK) - Jan 07, 2004 09:56 (registrovani
clan) Zanimljiva situacija...
Vracam ti se ja kuci iz skole (negde krajem 80-ih). Na Karaburmi gde sam odrastao od autobusa ka zgradi padina (Pane Djukica ko zna).
Na pola puta vidim nekih 50-ak metar ispred sebe kako se neki auto isparkirava i umesto da ispravi nastavlja da skrece i stane tek nakon sto je zveknuo auto na drugoj strani ulice. Polako prilazim i narod ko narod vec okupljen "on the face of the place". Sacekam ti ja da vidim sta ce biti.

Ispostavi se da je covek zaboravio da povuce rucnu i jos pogresno okrenuo tockove pa je parikarni auto popustio i udario u taj drugi parkirani auto
(prekoputa) koji je izmedju ostalog imao nemacku registraciju.

Jedan covek naidje i pita neke koji su vec bili tu ciji je taj auto koji
Je udario ovog nemca. Neki cica kaze da je njegov. Onda ovaj da ga "posavetuje" kaze ovako: "Slusaj prijatelju, sedi u auto i brisi! Ko mu *ebe mater, vidis da ima nemacku registraciju!". Tek ce jedan drugi koji je tu nervozno pusio: "Je li bre ti, jel' ti mislis da sam ja auto dobio na loto-u?"

Bilo je ono "izvinite, nisam znao da ste tu..." i zbrisa da jos ne dobije batine.

Ovo sam ja sve LICNO video i 100% je istina. To je jos jedan ruzan primer kako nas narod voli da se grebe od onih koji su u inostranstvu.





VekiSumadija (gazda) - Jan 07, 2004 14:23 (registrovani clan)
Putovala je 1997 u Junu mesecu za Srbiju. Poterala vazda nekih gluposti,
Cak i neke skije koje je cale stavio na krov. Zaustavlja me pandur: Isprave molim..ja mu dam kaze on: gde ste krenuli? Rekoh na Bukulju ("planinica") na skijanje... (JUN) Vraca dokumenta i kaze: Sretan put

Gledam na retrovizor...a on se mukica ceska po glavi i gleda zamnom...


Gravedigger (radnik) - Jan 07, 2004 15:50 (registrovani clan)
A onaj vic (sa bradom):

Vozila jedna dama Folksvagena bubu pa joj se pred semaforom ugasio
motor. Izadje ona, otvori haubu, nema motora, i pocne da glasno jadikuje
da joj je neko ukrao motor.

Pridje joj dama iz bube koja je upravo stala iza nje i tesi je: "Nema
problema, gospodjo, imam ja jedan rezervni u gepeku".

Zaboravio zenu - Jan 08, 2004 03:52 (195.184.*)
Evo jedne istinite price. Prijatelj mog starog(oba su naucnici)se vracao
jedan dan sa vikendice kuci. Vozao covjek pezejca, i non stop se zalio
kako pravo guta... Valjda mu bilo puno da plati pun rezervoar odjednom pa je tako tocio po 5-10 litara u njega svaki put. Vracajuci se tako s vikendice stane na benzinskoj da natoci i dok je tocio ode zena u WC. Natocio on gorivo, upalio
pezejca i otisao, nije ni primjetio da mu nema zene u kolima. Tek nakon nekoliko
kilometara, shvati on da ne njema, te se okrenu na parkingu pa nazad. Vidje nju kako stoji na benzinskoj izbezumljena , ne shvatajuci nista. Jos je uz to i napade kako ona eto ne moze sacekati ni on da natoci gorivo nego mora da svrlja.


Macvanin (Inzinjer) - Jan 08, 2004 11:21 (registrovani clan)
Iso sam sredinom -80 is sela Dren Lastinim autobusom do Obrenovca.
Rodjen sam u svedsku pa prvi put vozio se sam u jugi autobusom. Na prvu stanicu uslo nas jedno 7-8 putnika, a medju nama jedna mnogo zgodna devojka, Vozac glavu iskrivi gledajuci cupi. A pored vozaca jedan ciga sede, ocigledno se znali od ranije pa ovaj odmah upita cigu dali hoce da vozi autobus! Ciga odmah prihvati i sede da vozi, A majstor ode nazad da bari ribu! Ostali putnici su se samo smeskali ostatak putovanja doklen majstor udavi ribu! Skoro svako leto od -89 idem do juge sa kolima, sa pandurima par incidenata svaki put. Krenuli smo na splavove u Bg, parkirao sam se skoro ispod Brankovog mosta. Kada se neko razdra: Halo momak! Sta to radis! Jel imas polozenu! Zar neznaz da je zabranjeno parkiranje ispod mosta! Ja odgovori da stvarno nikada nisam cuo za to pravilo, ali nestojim ispod mosta. Vratimo se mi da on to izmeri (okom), fali jedno 3-4 metra do pocetka mosta. Da on ne ostane duzan odmah ti on: Zar neznas da most pocinje gde zadnja bandera stoji pred mostom!!!! Raja sto se okupila da vidi sta se desava pocela da se smeje budali, i tako ja morao da vratim auto 2 metra u rikverc
Pozdrav



Skenderac - Jan 08, 2004 12:04 (217.5.*)
Vozio sam mog Fiat Pandu (90to godiste, original Yugo 45 delovi) par
Nedelja sa iscepanim auspufom. Za Nemce je taj auto bio prava atrakcija.
Sa ler-gasom je zvucao kao porse sa 300 na sat. Smejali su se i mahali
Mi kad god sam prolazio pored njih. I kada sam malo popravio auspuf, su
Neki od njih prilazili mom autu da mi kazu da mnogo dimi i da ce da otpadne.


sr. cf - Jan 08, 2004 14:01 (*.ccny.com)
Negde na pocetku rata ,91-92 ,nesecam se bas,vracao se jedan covek od
Kuce u Bosni za Njemacku gde je radio preko 20 godina. Posto je imao u cilju da povede i zenu sa sobom koja je bila bez ikakvih dokumenata,odlucio on strpati zenu u prtljaznik (ziva istina). Kad je dosao nagranicu ispituju ga carinici kud je krenuo i sta ima u haubi....Ovaj im odgovori da je zenu strpao u haubu ali im kaze" I za vas i za mene je bolje da ne otvarate haube inace cete cuti od sto jos niste culi u zivotu".Oni se samo nasmejase i pustase ga ...
sokre is offline