Tema: Bonus grupa
Pogledaj jedan post
Old 15.11.2008., 20:42   #9
Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
1. Nismo se razumjeli. Ne kažem ja da je to moralno, dapače, ali to je ustaljena praksa. Ako prođe par dana, to je još i puno, jer se uglavnom hvata isti dan. A za smrti ti kažem, doslovno se upada u bolnice i navlači šokiranu rodbinu da potpiše punomoć, mrtvo dijete ili starac, sasvim svejedno. A dogodi se da ih bude i više odjednom….samo treba imati želudac za to.

2. Stvar je u tome da to nije odvjetnica sa strane, nego se uvijek javlja jedna te ista. Ista adresa kao bonus, isti telefon, faks….Imaš gore inicijale pa provjeri, a i punomoći su složene na način da bonus nema niti interes zastupati jer mu ne prizanju trošak, a mogu angažirati odvjetnika.

3. Ok, nije da ti ne vjerujem, samo tu se onda radi o iznimno nekorektnoj praksi osiguravatelja ( da nije možda euroherc ili jadransko?).

4.Znao sam da je jedno, al nisam znao koje, a piše i na netu…tako da čovjek štetu ima u malom prstu i nema problema ni sa velikim štetama, uostalom, mislim da je njegova riječ zadnja, odvjetnički pečat ionako služi da bi se dobio trošak.
U pravilu, većina osiugranja šalje dopis i oštećenicima i zastupniku...
A o Bonusu .... ubiranje vel'ke love za malo posla (male štete - naštancaš odštetni i to je to...) - ponošenje odštetnih zahtjeva, zaobilaženja odjetničke etike, Kodeksa...
StreetCleaner is offline