Pogledaj jedan post
Old 20.03.2009., 21:52   #1
Gnojni čepovi u usnoj šupljini ili nesto drugo?

Imam jedno pitanje,naime tocno negdje pri ulazu u grlo,sa lijeve i desne stane gledano od resice na zidovima usne supljine imam kao neke "spiljice" u tkivu,vertikalno polozene,kao neke razrezotine iz kojih ponekad izlaze bijele grudvice necega,vjerojatno hrane ali nisam siguran.Moja pretpostavka je da su to tzv. "gnojni cepovi" jer mi je jednom doktorica pri pregledu grla rekla: gle pa ti imas gnojne cepove.E sad da li je mislila na ovo o cemu govorim ne znam sad.Takodjer sam na samostalni nacin ustanovio da vjerojatno imam odredjen los zadah iz usta (ponekad) pa me zanima da li bi ovo mogao biti jedan od problema.Znam da moze biti raznih uzroka za los zadah (o tome ima materijala na netu) ali mene zanima moze li i ovo biti uzrok takodjer,dakle ovi pretpostavljeni gnojni cepovi.

Zna li itko ista o ovome i je li itko u svojoj usnoj supljini primjetio nesto slicno i gdje se moze o ovome nesto vise procitati i saznati da li se uopce radi o gnojnim cepovima ili necem drugom,naime na netu kao da nema nicega u vezi toga,bar ja nisam nasao nista.Spominju se doduse gnojni cepovi ali na raznim drugim mjestima no ne u usnoj supljini.

Ako itko ista zna da li se ovaj problem uopce moze rijesiti ili bar kako ga minimalizirati.

Dolje u linku se moze naci slika kako to otprilike izgleda kod mene,sam sam nacrtao po sjecanju a strelice pokazuju na te pod navodnicima "cepove" (spiljice) o kojima govorim.Ono u sredini crveno je jezik naravno.

rizolv is offline  
Odgovori s citatom