Pogledaj jedan post
Old 17.01.2006., 11:46   #10
Quote:
Ilium kaže:
Nije da sam zagovornik Plecka ni ine gospode koja se bavi sa stvarima s ove ili one granice znanosti, al moram napomenuti da je kvazi utemeljena moderna fizika u zadnjih 100 godina (od razlicitih modela atoma do astronomskih pronalaska) podbacila u mnogo stvari. Moderna fizika danas je daleko od fizike iz 18 st. u kojoj se mislilo da sve objasnjivo. I fala Bogu da je tako. Sve u svemu znanost je uvijek vodila bitku, prije s crkvom, a u novije doba s politikom, odnosno world leaderima. Mislim da na sve treba gledat otvorena uma, pa tako i slusat svakoga, pa makar taj reko 1000 utvrdjenih gluposti, nadati se da mozda ipak 1001 stvar i nije glupost vec otkrice. Na stranu perpetuum mobile ... nisam gledao Plecka o cem je brijao tak da ne znam o cemu je rijec...
E di bi znanost bila da se sluša svaku budalu. Samo bi im (uzaludno) objašnjavali di su krivo pohvatali stvari. Niko nebi imo vremena istraživat neš.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom