Pogledaj jedan post
Old 04.01.2007., 01:34   #9
Quote:
mole30 kaže:
U braku sam nepune dvije godine i imam veliki problem,naime ja svog muža obožavam,pametan je,duhovit,vrijedan,ali voli popiti.To samo po sebi nebi predstavljalo neki veliki problem da ja nisam odrasla uz oca alkoholičara,moje život je bio pun svađa,tuća,istjerivanja iz kuće uzrokovana alkoholom da sam ja od toga pobjegla.Sad prolazim isto jer je i moj muž agresivan kad popije,samo što je razlika što on još uvijek može bez alkohola ali se bojim da je na dobrom putu da se skroz navuće,jer bez obzira na tisuće razgovora koje smo vodili,bio je svjedok kakav moj otac bude kad je pijan on ne prestaje.Koristi svaku priliku da se napije a ja to sve teže podnosim.On misli da je u redu napit se,napraviti frku u kući i sutradan se izviniti i sve 5 a ja moram zaboraviti bljuvotine koje izgovori.Ponekad se osjećam kao da puno tražim jer sve ostalo štima ali ja jednostavno nemogu to podnijeti.Nije meni život kad ja se više ne radujem kad dolazi kući već mu gledam u oći da vidim dali je pijan,što ne volim ići na slavlja,rođendane i sl. jer znam da će se napiti.Ne želim se rastati,ali ako ovako nastavi morat ću.Kako da mu dokažem da to nije život i da nam je brak na jako tankoj niti,ako ne prestane piti?Kako da budem jaća od alkohola?
Žao mi je, ali to ti već jesu znakovi alkoholizma jer mu je ipak alkohol važniji od
žene.To što ti je otac alkoholičar čini te samo još tolerantnijom prema njegovima
ispadima.Koliko kužim iz tvoga posta sama sve si malo uljepšavaš kao nije još
tako strašno.Znam da se sa alkoholičarima baš i nemože previše raspravljati.
Ti ili alkohol?
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom