Pogledaj jedan post
Old 08.04.2011., 19:46   #15
A evo sad i moje iskustvo sa City Expressom!

Pošiljka je poslana u četvrtak prošli tjedan i trebala je stići u petak na adresu 25km od Zagreba. Zamolba je bila da dođe između 13 i 16 sati jer se plaćalo pouzećem. Oko 12.30 me zove dostavljač da njima to nije usput i da će oni doći u ponedjeljak. Ja sam rekla da je ok.

U ponedjeljak je moja majka dežurala doma, nisu došli.

U utorak ujutro sam ih nazvala, prvo su me pitali da jel ja to mogu podići u Radničkoj (a za što točno je plaćena dostava??) i rekli su da će doći taj dan. NISU DOŠLI! Predvečer sam ih nazvala i tražila da mi objasne što se događa, a oni su mi rekli da im je to izvan rute i da jel mogu dostaviti na neku adresu u Zagrebu. Rekla sam ok, neka to bude u četvrtak između 12 i 14 sati na jednu adresu u Zgb.

U SRIJEDU u 14.15 (krivi dan, kasni) me zove dostavljač da je on na adresi, da zašto nikog nema doma. Poludjela sam i rekla da se nacrta sutra u to vrijeme na tom mjestu ili otkazujem narudžbu. Opet sam zvala službu za korisnike i pokušala im nacrtati da od obične dostave rade kvantnu fiziku i da su firma kojoj treba staviti ključ u bravu!

U četvrtak (tjedan dana) sam nekim čudom dobila svoju narudžbu...

Da mi je bilo malo manje stalo do proizvoda, otkazala bih im još u utorak... Kad budem imala svoju firmu (uskoro, nadam se) NIKAD, ALI NIKAD neću koristiti usluge tih nesposobnih majmuna.
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom