Pogledaj jedan post
Old 23.01.2003., 10:30   #20
E ja ti govorim kao osoba koja je imala isti problem. I kod mene su bile te fore ne piti ništa iza 10, buditi se po noći itd. itd. Nosio sam cak i aparatic ciji jedan kraj ide u gace, a na drugom kraju je slušalica koja ide u uho, pa kad se pocne mokriti aparat pocne pistati. U to vrijeme sam dijelio sa sestrom sobu i imali smo krevet na kat. Ja nikad nisam cuo to pistanje (a imao sam slusalicu u uhu) ali zato je moju sestru uredno budilo itd. itd. razne stvari. Uglavnom mogu ti reći iz svog iskustva da hodanjem po bolnicama neces (najvjerojatnije) nista rijesiti, nego da to zaista se rijesi s vremenom. Vjerojatno ce ti biti lakse kad cujes da je kod mene to cak dugo trajalo, desilo mi se na izletu u 8 osnovne . ne mogu ti dati pametan savjet sto se tice tih izleta. U svakom slucaju ako se bojis da to nece prestati, ja sam stvarno uvjeren da ti je strah neopravdan (iako daleko od toga da ga ne shvaćam).
A dijete ti sve to opterećuje. Meni je najviše išlo na živce što je to onda majka prala . Nije me cak toliko ni smetao odvratan osjecaj ujutro kad se probudis sljepljen.
Dakle moj savjet ti je zapravo (iako znam da vjerojatno i ti nekad poludis sto to moras prat) da mu das da normalno pije, jer ta metoda je toliko neucinkovita da uopce nema smisla dijete opterecivat i da ga ne hodas po bolnicama jer to zaista opterecuje i daje djetetu stalno nade koje se obicno ne ispune.
daysleeper is offline  
Odgovori s citatom