Pogledaj jedan post
Old 29.09.2008., 13:54   #63
Grudnjaci

Neznam ima li vec ova tema, u brzom pregledu je ja nisam nasla, ako postoji molim da je moderatori premjeste, hvala!

Ovako, a sada k mojem problemu.... Nemogu nikako naci grudnjak koji bi mi pasao!!!!!
Imam dosta velike sise (kosarica C ili cak D ako su mali modeli), a u stuku bi mi trebalo cak i 70, ali za sad prolazi 75 (na zadnjoj kopcici)
Osim toga, kod mene kosarice nesmiju biti onako "plosnate", vec poprilicno okrugle, kao da kupujem one cipkaste (koje ne zelim jer mi nikako ne stoje, ruzni su mi i ne daju mi sisama oblik kakav ja zelim da imam). Jer ako su tako "plosnati" onda mi se kroz dan klizu prema gore, pa to jaaaako cudno i ruzno izgleda ako imam neku pripijenu majcu obucenu..
Osim toga mi sise nisu bas podjednake velicine pa mi obicno pase kosarica koju kupim na jednoj, a ne pase na drugoj (ili je premala ili prevelika).
Sto se tice push upa, ne dolazi u obzir jer mi inace sise napravi jos vece, a s gornjeg djela grudnjaka izlaze......

Zato ja sad imam pitanje, zna li mozda tko gdje se mogu nabaviti grudnjaci po mjeri?
Hvala!
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom