Pogledaj jedan post
Old 21.04.2010., 20:48   #55
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Kupila i probala babylove mama ulje protiv strija i ajme meni, kako to SMRDI...sva si smrdim po maslinovom ulju, ma čak ni po tome, nego po običnom biljnom ulju za kuhanje...a tek kako je to masno i kako se slabo upija, UŽAS! Namazala se jutros i morala puder stavljat na kožu da ne zaprljam robu i da si ne smrdim, jer nisam imala vremena se ići istuširat.
Eto, iz ovog sam naučila da se definitivno isplati dati više novca za prirodna nerafinirana ulja/maslace ...i čim budem pri novcima idem u biljnu ljekarnu po kokosov maslac i bademovo ulje.
Babylove mama ulje su sad nedavno promijenili. Ja sam na početku trudnoće kupovala ulje koje je po sastvau bilo mješavina bademovog, jojobinog i vitamina E, a onda je to ulje nestalo i došle su malo drugačije bočice na kojima piše da je ulje sa maslinovim uljem, i više se spominje ni bademovo ni jojobino ulje. Prvo ulje je bilo gušće i bolje je mirisalo, ja sa ovim maslinovim nisam uopće zadovoljna. Probala sam i bademovo ulje od Olivala, koje mi je puno bolje odgovaralo, gušće je dosta od Babylove-a, a kad se preračuna ispadne odprilike duplo skuplje od Babylove-a, pakiranje od 125ml u DM-u dođe nekih 30-ak kn ako se dobro sjećam.
Inače kad smo kod strija, meni nije ništa pomoglo, mazala sam se redovno, ali sam svejedno popucala, nisam po trbuhu, nego sa strana struka, i po nogama koje sam zaboravila mazati. Ali ja sam strije i očekivala, jer ih imam već od prije, pa bi se živa pojela da sam potrošila čitavo bogatstvo na nekakvu Mustelu ili nešto slično, jer sam sigurna da bi svejedno popucala. Moja mama je nas dvoje rodila, nije se mazala uopće i nema ni jednu jedinu striju, ja mislim da je to puno više do genetike nego do mazanja.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom