Pogledaj jedan post
Old 03.06.2011., 02:24   #100
Ne, nije istina i moze te sram biti. Da pisali smo o prijevoju Derale, isto tako si ti pisao i o Boccu a ne ja. Ti si taj koji je izricito naglasio da HVO nije bio tu. Kako te nije sramota zbog svih palih bojovnika? Bez obzira bili iz HV ili HVO. Daj mi reci sada tacno dokle su se to Pume priblizile HE na Vrbasu? Hajde. Reci dokle su dosle Pume i tko je uopce zauzeo HE? Tko se krvavo borio za nju? Nemoj se praviti grbav molim te i glumit budalu po forumu, ne znam samo s kojim ciljem to radis? Ovi normalni gardisti iz Hrvatske mislim da ti se smiju kad te citaju jer nitko normalan bez obzira bio iz HV ili HVO ne moze tebe upratiti. S kojih je to polozaja 11.10 HV povucena i GDJE 'tu' preuzima HVO? Koji polozaji i gdje to HVO na Boccu preuzima liniju? Kakvu crnu liniju? Kakav kontranapad i kakvo ovladjivanje napustenom HE? U kojem si filmu to gledao? Ma Bocac je zauzela druga gardijska HVO-a! I to krvavo! Krvavo za svaki metar i umjesto da kazes ljudima kako je bilo da se zna ti tu glumis ramba i lijecis si komplekse. HVO ne da nije bio na crti manje od 24 sata nego je HVO skupa sa HV od prvog dana bio u napadnim djelovanjima a za Bocac se izborila druga gardijska HVO-a a posebno su se istakli momci iz 60. gardijsko desantne bojne, tebi omrazeni PPN Ludvig Pavlovic i nasi diverzanti. Ti stvarno pojma nemas. S tobom se svaka rasprava zavrsava kako je HVO kurac, kako su Hercegovci picke i kako ste vi iz Hrvatske morali oslobadjati BiH. Mislim stvarno. Moj tata je jaci od tvoga. S tobom se uopce ne vrijedi puno raspravljati. Treba ti samo odbrusiti cinjenicama i adio. Tako je s tobom najbolje jer stvarno lupas i pravis se glup. Samo ljudi koji su bili tamo i koji znaju, od njih mozda 0,001% cita ovaj forum. Dok ti uzivas obmanjujuci djecu i glumeci specijalca. Svaka ti cast!
dobrila12 is offline  
Odgovori s citatom