Pogledaj jedan post
Old 25.07.2006., 14:32   #18
Quote:
Boro kaže:
Nisam rekao da bi to trebali, ali priznati da su Srbi i Hrvati nesto kao Cesi i Slovaci (Slaveni, susjedi), to ne bi bilo lose.

Ali izgleda da su vam popovi tako isprali mozak da vec dobijate histericni napad kad samo pomislite na tako nesto.
Popovi? Ja sam agnostik i u crkvu idem samo ko turist.

OK, Slaveni i susjedi, i tu svaka sličnost prestaje. Narodi se formiraju kroz poviijest i za razliku od Čeha i Slovaka, mi i Srbi smo imali vrlo drugačiju povijest. Prvi put smo u zajedničkoj državi živjeli 1918. I valjda si primjetio da to baš nije funkcioniralo... Ili nisi?

Nisu meni popovi isprali mozak nego su tebi ultraljevičari isprali mozak, budalaši koji iz ideološke mržnje prema svemu nacionalnom iskrivljuju činjenice, formiraju javno mnijenje i na silu od Hrvatske hoće napravit Švedsku, iako smo mi vrlo OK država, pogotovo kad pogledaš koliko ultranacionalisti dobivaju u jednoj Slovačkoj koje nije prošla rat i slična sranja. Kod nas takve stranke jedva da postoje...

Nisam nikakv rasist, i ne mislim da smo mi iranski ubermansch, a Srbi niža vrsta. Jednostavno, mi smo imali sreću da veći dio zemlje veći dio povijesti provede pod naprednijim vladarima. To je sve...
sjekira is offline  
Odgovori s citatom