Pogledaj jedan post
Old 19.02.2017., 16:52   #82
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Na ovoj temi imas bar 20 postova raznih ljudi koji indirektno tvrde da kod njih je upravo tako Pa kako onda ne imati takva ocekivanja, i nisko samopouzdanje... kad na sve to sto je ona rekla dodje neka osoba i napise "mene moj hvata nakon 20 godina braka kad kraj njega prodjem golisava"
To nije nerealno, ali je bitan kontekst.
Mene moj isto hvata kad se prošetam u bapskim gaćama dok gleda Ligu prvaka.
Ali sam svjesna da toga ne bi bilo da inače živimo isključivo kao najbolji prijatelji, ta reakcija nije posljedica tog trena i nije posljedica mog nenadjebivog tijela čak i u bapskim gaćama, nego cjelog odnosa, odnosno te neke seksualnosti, koja se "gradi" čak i kad događaji sa seksom veze nemaju. Mislim da se to isto uči i razvija, nije to nešto što svi shvate i razumiju od starta. I meni je trebalo neko vrijeme da sama sa sobom neke stvari bolje razumijem.

I svejedno ne mislim da su autorica i njen dečko "propali slučaj", ako uzmemo da je samo i dio onog lijepog što je napisala o njemu istina, samo se moraju promijeniti neke postavke u glavi, promijeniti pogled na sve to, drukčije se postaviti, nešto promijeniti.
Ništa ne mijenjati i očekivati drukčiji rezultat je uvijek bilo i bit će glupo.

@Nausi-vidjet ćemo kad se autorica oglasi kakva je njegova reakcija bila na njenu želju za odmakom. Ako je zaista flegmatičan i nije ga to ni najmanje dirnulo, jer je siguran ili nezainteresiran, onda se bojim da je situacija nepopravljiva.

I ne pomažu tu halteri, halteri pomažu onda kada halteri nisu ni potrebni.

@saucer-ima puno istine i u ovome što ti pišeš, puno
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom