Pogledaj jedan post
Old 05.09.2017., 23:49   #12
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Pročitao sam tvoju temu, a i danas ranije sam vidio tvoj post na temi 'odnos otac-sin.' tek sam sada nakon upisa na chatu sve povezao. Žao mi je što si prošao sve te traume, sve ove godine si to nosio u sebi da bi ti se sad pod stresom faxa to sve ispoljilo van. Sumnjam da ta profa ima pik na tebe, čini mi se da si sve pomalo 'zabrijao', ali da ti nije lako-nije. Ono što mislim da se tvoje stanje neće poboljšati niti nakon faxa, da kojim slučajem sad daš taj ispit i završni, opet te čekaju diplomski studij i posao koji je najčešće još stresniji od faxa. Preporučam ti da odeš kod psihologa ili psihijatra samo te upozoravam da je psihoterapija spor i mukotrpan proces, ali može raspetljati te čvorove koji su ti se skupili u psihi svih ovih godina. Kod mene je slučaj da kad sam jednom otišao kod psihijatra nikad više nisam ga napustio, ali kod mene se radi o kroničnoj nasljednoj psihičkoj bolesti što kod tebe očito nije slučaj. To je pozitivno za tebe, ali se moraš suočiti sa tim da imaš problema i potražiti pomoć. Čim prije to bolje za tebe.
Hvala na odgovoru, da, kupilo se godinama raznih toksina i sad je teško disat normalno. Naravno da se neće drastično poboljšat ali ću se rješit jednog velikog utega, diplomski ne idem, ovo je stručni studij.

Da bilo bi dobro da odem potrazit pomoć od nekoga jer previše je bijesa u meni. Da, moja i tvoja situacija vjerovatno nije ista jebiga, no u svakom slučaju od nekud se mora početi.

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom