Pogledaj jedan post
Old 27.01.2018., 16:41   #392
Kamo srece da su svi doktori isti, da ulijevaju povjerenje, da nikad u nis ne sumnjas...ali evo, moja je vise puta vec s malom falila u 5god kako smo kod nje...jedan put nam za crp 57 propise antibiotik i kaze da mi mala ima groznu upalu pluca, odemo u bolnicu, slikamo pluca, pregleda jui djecji pulmolog i nista, pluca cista, samo inhalacije fizioloskom...vadili nakkn 3 dana crp o svom trosku, i crp 4...ped.rekla da smo samo imali srece da je mala ozdravila bez sumameda...eto grozna upala pluca je prosla bez antibiotika za 3-dana sama...
Drugi put je kurila 41 sa proljevom, imala crp 173 u petak i pustila nas doma za vikend samo na dijetnu prehranu, kao viroza...otisla sam direktno u bolnicu i ostala je 4 dana u bolnici na 24 satnoj infuziji, krenuo i proljev s krvlju, kolabirala, temp.nikako srusiti...campilobacter...

Eto, to su samo 2 ogromna propusta sa strane nase ped...a da ne kazem da nije prepoznala sarlah pa sam opet o svom trosku radika bris i naravno bio streptokok...
Pa nek mi neko kaze da svakom doktoru moras slijepo vjerovati jer je on studirao 100 godina i pregledao milijardu pacijenata...

Nisam protiv antibiotika i sama sam ga dala za sarlah sama na svoju ruku prije nego je dosao nalaz brisa...radim u ljekarni pacsa sam bila u mogucnosti sama kupitui...ali nisam dala onda kad je rekla za upalu pluca...i ne dajem upravo malome...a dobio ga je...zasto, zato jer ne vjerujem, zato sto mu je kks savrsena, jer je zdrav a dosli smo samo na kontrolu...uzeli mu urin i racerupali mu misica...i dok je vrecica bila zaljepljena njemu je misic pocrvenio...u urinu odma leukociti...uk ce biti tek u utorak...
marta- is offline  
Odgovori s citatom