Pogledaj jedan post
Old 17.07.2013., 23:13   #1
Question Diskriminacija rock/metal/slično

Nisam dosad vidio ovakvu temu pa pitam malo iz znatiželje

Zašto se takva muzika toliko ignorira i ne poštuje ? Znao sam gledat dodjele nagrada glazbenicima te je Coldplay dobio nagradu najbolju rock pjesmu (Paradise), a nije ni bilo nekog pravog rock/metal izvođača nominiranog. Ja se samo tu pitam di je pravi rock ? Paradise je obična pop pjesma po mojem mišljenju. Gdjegod pogledam nitko ne spominje rock ili metal. Postoje neke tv emisije na koje dolaze želje pa ih stave, ali zašto se općenito u javnosti toliko ignorira takva vrsta muzike ako nema ništa loše u njoj. Nikad u životu nisam vidio da je neki pravi rock ili metal bend dobio neku nagradu na tvu. Ne razumijem toliko nepoštivanje i mržnju prema takvoj glazbi, pogotovo zato jer su to pravi umjetnici koji znaju svirat gitare i bubnjeve ko nitko drugi. Ja inače slušam takve stvari i skoro svaka osoba koju znam mi kaže - kako možeš to slušat, to smeće, buku.. mislim nevolim ni ja narodnjake ali nikom se ne žalim kada pusti tako nešto i ne govorim da je to usrano ili slično. Dali postoji neko objašnjenje zašto su ljudi takvi prema toj vrsti glazbe ?
Tokar52 is offline  
Odgovori s citatom