Pogledaj jedan post
Old 20.11.2010., 13:57   #260
Hm ne citam bas cesto al u pravo vrijeme, prava tema
Obozavam kad musko izvuce iz mene droljicu do kraja, kad nije mlakonja i da mi ne dosaduje dok ja dajem prjedloge govoreci mi da imam bujnu mastu
Obozavam kad je toliko slobodan da se mogu s njim izjebat di me god volja od parka, zidica, sume, kreveta, lifta vrha stubista, groblja i da ne nabrajam, da ga nije sramota i da ne pocme recenicu s luda si neko ce nas vidit, volim mu popusit kad meni dode odvest ga kad je pun restoran u wc i tamo se slatat s njim a kasnije navalit do kraja doma, kad poludi kod kuce pa mi pocme govorit nisi normalna peta dvi triske svuce gace stavi ruke na leda i jebe tako snazno da ga osjetim jos prekosutra u sebi da svrsi po meni grubo me udarajuci po guzici a ona se crveni a ja ga molim da ne staje dok mi on i dalje govori da sam luda i da moram doc pameti volim mu vidjeti izraz lica kad ga iznenadim novim malim vibratorom koi uopce ne lici na doticnu stvar i dok on gleda sta bi to moglo bit i pocme se crvenit kad procita upustva i drzi mi prodike na sta bacam pare a sutradan ujutro mi ga uvali u mene i dode na posal i pred 20-tak ljudi s daljine mi ga upali daljinskim, obozavam kad se pravi glup a onda preuzme stvar u svoje ruke, volim kad me vozi negdi i usput me pita bi li mogla svrsit do odredista pa mi izdrka u voznji i tak ima puno jos toga sta volim al kad skupim vremena za napisat, genijalna tema
mia2310 is offline  
Odgovori s citatom