Pogledaj jedan post
Old 02.08.2005., 17:20   #8
Quote:
wasted kaže:
ne želim te plašiti, ali meni su vadili sve 4 osmice pod općom anestezijom i nakon toga me je boljelo tjedan dana najgorom mogućom boli, tako razarajuću bol nisam nikad ranije iskusila. analgin je pomogao samo malo

e da, operacija je bila u bolnici u dubravi
Uopće si ne mogu zamisliti tu bol.

Znam kako otprilike boli vađenje šestice s granulomom i to je, po mojoj skali, gotovo-pa-nevjerojatna-bol, ali ta bol se dosta ublažila nakon što mi je isčupan zub. Istinabog, 2 dana nisam mogao jesti normalno, ali to nije bila jaka bol naspram onoj koju sam doživio kada mi je piljen korijen po korijen, pa vađen s granulomom

Tako da uopće nemam sposobnost zamišljanja kako nešto čega nema može boljeti . Jedan od razloga zašto sam toliko za opću je i koeficijent boli. Da mi je šestica vađena pod općom i da sam onda probuđen, vjerojatno ne bih ni osjetio da mi fali jedan zub. Pa sam pokušao taj osjećaj generalizirati na umnjak.

Vadila si sva četiri odjednom? Au Jesu svi "proklijali" ili su još bili u fazi probijanja ili možda u mesu? Koliko sam shvatio (a koliko sam želio shvatiti... ), meni će rezuckati meso i tek ga onda vaditi, jer nije skroz izišao, a raste pod kutom da tuče u sedmicu.

Morfij?
__________________
microstock
*_spike is offline