Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 09:09   #1227
Ja sam jučer zvao po ministarstvu, opet. Našutavali su me od broja do broja, razgovarao sam sa 7 ili 8 osoba i svima je prva rečenica bila "nazovite APN, oni su ti koji moraju imati informaciju" a na moje "iz APN-a me upućuju na ministarstvo" su me samo proslijeđivali dalje. Kada sam bio na rubu živaca javila mi se neka gospođa koja je bila iznimno ljubazna i susretljiva (malo mi je bilo žao nje jer me slušala 20 minuta iako nije ništa kriva) te mi dala broj glasnogovornice ministarstva (01/3782-487). Tamo se javio neki majmun koji me pošteno naživcirao jer je konstantno govorio "čim dobijemo nekakvu informaciju objavit ćemo ju na webu". Nekoliko puta sam ga zamolio da se proba raspitati i da objave BILO KAKVU INFORMACIJU na što je on, kao papagaj, ponavljao isto. Baš mi je digao tlak na milion...

U svakom slučaju, ja ne odustajem! Ministar je najavio dodatna sredstva i ja ću im biti dosadan i zvati svaki dan po 100 puta ako treba. Ako ipak ne odobre sredstva, dat ću ih u novine. Ponašaju se kao mala djeca, kao da ovo njihovo ponašanje ne utječe na ništa.

Prošle godine su isto bili odobrili dodatna sredstva. Znamo li koliko su tada ljudi čekali?
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom