Pogledaj jedan post
Old 29.11.2007., 23:41   #53
eto zasto ja ne kupujem ljudima obucu i odjecu na poklon. osim ako znam za odredjeni komad robe da ta osoba zeli *bas to*, i ako znam velicinu. iz cistog razloga jer mi je debilno da se onda netko mora vracat da to zamijeni i trosit vrijeme na to. radije cu kupit neki drugi poklon ili pitat u ducanu ako postoji sansa "poklon bona" kao u kozmetickim salonima.

imam par iskustva sa mijenjanjem stvari. jednom sam kupila majicu bez probavanja, zacudo, doma sam skuzila da mi je prevelika iako je bila moj broj. nakon 10ak dana dosla sam u ducan i rekla u cemu je stvar i promijenili su mi za broj manji bez beda. jednom sam u mangu u francuskoj kupila torbicu, stara nije znala za to, i kupila mi je slicnu da me iznenadi (odvojeno smo kupovale), a kako sam vec ja jednu kupila, ovu sta mi je mama kupila teta na kasi je bez beda stornirala i dala mi novac natrag uz osmijeh i pitanje da li mi moze jos kako pomoci. dakle to je to ta dva iskustva samo imam...

zato jer uglavnom dobro promotrim robu i materijal, savove, kuzim se u materijale pa odmah pod rukom osjetim dal je kvalitetno ili nije. a doci doma i "tek onda skuzit da je haljina od loseg materijala" mi zvuci uzasno tupavo.

isto tako znam za bezbroj slucaja kada su drugi mijenjali robu i mislim da je najveci problem u tome sto mnogi kupci u startu negativno pristupe sa vec poznatim stavom da idu kod "one glupe prodavacice". ljudska glupost nema granica.

zato treba malo pazit sta se kupuje. i naravno, gdje.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom