Pogledaj jedan post
Old 23.11.2010., 13:46   #30
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
...Dakle, glavne teme koje dominiraju tvojim snom su majčinstvo i neka vrsta pozornosti (slavna osobnost). Obje se nalaze u 5. polju. Pa zavirimo u njega.




Venera (žemski hormoni) koja je i vladar 5. polja u natalnoj karti upravo tranzitira tvoje 5. polje (stvaralaštvo). A s druge strane Saturn je egzaktno u vrhu 5. polja i započinje dugotrajni tranzit tim istim poljem. Kada Saturn tranzitira 5. polje kako kaže Arroyo:

...izražavanje ljubavi prema drugima može postati zaštitničko i brižno, a takva osjećanja mogu postati naročito snažna u odnosu s djecom. Jer to je vrijeme u kojem se ostvaruje dodir sa stvarnim potrebama vlastite djece i dubljim obavezama prema njima.


Također, tranzit Saturna 5. poljem uvijek najprimarnije djeluje na naše vlastito ushićenje životom, na našu spontanost, naše osjećaje ljubavi i radosti življenja ili pak najviše od svega na osjećaje cijenjenja sebe. No on-Saturn djeluje naravno na način sebi svojstven. Tj. svojim tranzitom ovim poljem Saturn stvara neku vrstu osjećanja manjka oduševljenja životom kao takvim ili pak (kao što se to vidi jednim dijelom i u tvom snu) potrebe za "poznatošću" onoga što smo stvorili, a što bi nam trebalo predstavljati radost samo po sebi. Čini se da tu nešto nedostaje...da osobi nedostaje priznatosti statusa u onome što stvara.


Zaključak:

Zato, rekla bih - po svemu sudeći radi se o tome da tvoj sanak oslikava unutrašnje stanje zbunjenosti svojim statusom u životu. Zbog jakog lava u natalnoj karti tvoj karakter ima potrebu iskazati se kao poseban, ima potrebu zablistati i zasjati u onom području života koje živi. A kada postoji privremena barijera između njega i njegove samorealizacije (a jest tranzitom Saturna 5. poljem) on ima dileme o vlastitom identitetu (dispozitor vladara 5. polja - Sunce) pa se u snu obraća svom unutrašnjem djetetu kako bi preko njega iskazao (ASC rak) svoje potrebe koje u životu nije iskazao. Pa to radi u snu prikazujući svoju "kreaciju poznatom i slavnom" (vladar ASC-a Mjesec u lavu) kada već osobi taj osjećaja zadovoljstva nedostaje u stvarnosti (tranzit Saturna 5. poljem).

Doslovno radi se u biti o tome da se osoba s jedne strane teško pronalazi u vlastitoj kreaciji (onome što stvara), a s druge o potrebi za priznanjem i popularnošću toga od okoline budući da ona sama nije pronašla svoj focus. Naime - s Saturnom u 5. polju uvijek u fokus pažnje dolazi pitanje "priznavanja vlastitih djela".
ja se inače budim tijekom noći ,tako i ujutro s probudim nešto prije nego trebam ustat i onda ako opet zaspem uglavnom sanjam


Stvarnoo odlično objašenjenje sna ,pogotovo ovo boldano je ono s čime se mogu poistovjetiti potpuno.
Da ,trenutno se osjećam zbunjeno i ne znam kamo izraziti svoju energiju .Baš sam neoduševljne ,nezadovoljna sadašnjim životom.

Pomalo sam izgubljen au svemu.Mogu još reći da,moj izbor faksa i presljenje mi nije sjelo i sad važem odluku ,što mi najbolje učiniti.I čemu se posvetiti ako odustanem od te cijele ''priče.''

Hvala puno
Dorée is offline  
Odgovori s citatom