Pogledaj jedan post
Old 11.12.2012., 22:12   #48
Lijepo ste vi to pojasnili,slažem se s jednim djelom ali ne s većinom,dok u predivnoj državi pokušavam preživiti pa moram raditi dva posla,i dok je moje dijete odlikaš s uzornim vladanjem,ja moram ići po policiji i drugim ustanovama tražiti pomoć da ga zaštitim,to je vama normalno? "to je bolest i nje dijete krivo za to",naravno da nije ali nije to sredina za njega,neka ide u školu za posebne potrebe!
Zašto nebi stavili i teško bolesne unutra,zašto njih stavljamo u posebne ustanove,pa valjda zato šta nemogu pratiti program.
Hiperaktivan je jedno,a hiperaktivno+agresivno?
Možda ja mogu i rješiti ovo šta vi predlažete,uz puno truda i vremena kojeg nemam,puno onih "kancelarija"....mogu ja to i ubrzati,npr dat ću svome djetetu elektrošoker,kad mu se ovi približi neka ga onesvjesti,pa ćemo zvati doktore ,policiju i medije ,pa ćemo napuniti naslovnice i za dva dana rješiti problem!
Jel ovo rješenje?!zar nije dovoljna sramota da ja moram tražiti mišljenja za stvari koje nipočemu nebi trebale biti moj probem..
Dali bi u privatnim školama trpili ovake stvari? pa da ovo je javna škola ,sve tu može....
josip77 is offline  
Odgovori s citatom