Pogledaj jedan post
Old 28.03.2017., 22:11   #60
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Ako su geni krivi, onda smo svi mi potencijalne oceubojice, samo smo imali sreću da okolina (čitaj obitelj) to od nas nije napravila.

Odnosno poklopilo se da smo dobili ono što nam je trebalo da nas naši geni ne pretvore u ubojice.

Za razliku od dečka, on je dobio ono što mu je trebalo da postane ubojica majke i oca.

Toliko, na marendi sam, moram ići.
Jim Morrison je mislio tako, a bogami i Mojsije, čim je lupio onu četvrtu, za svaki slučaj.

Bed je u tome što Tin ni u jednom trenutku nije izašao iz urađenog programa. Secijalac mu je lijepo rekao - na tulum ideš samo preko mene mrtvog. Zato mi je blesavo što za malog kažu da je zvijer. Nije. Zvijer je njegov Zeus. Zanimljivo ime za cucka, jelda?

Tin koji se naslikava na mečki utjelovljenje je krajnjeg stadija, ali i mitskog izvorišta patrijarhata. Ne mislim da je matrijarhat puno pametniji, ali radije bih se vratila u glinenu kolibu nego vozila istom cestom s tom fukarom.

Jer kristalna mi kugla veli da je ovo samo vrh ledene sante. Kad dječica kojoj djedovi upravo pričaju bajke o godinama ponosa i slave još malo porastu, vidjet ćete što je Amerika. I plakati ne samo za radnim akcijama nego i Golim otokom i stabilizacijom i vožnjom na par-nepar. Zato filozofirajte dok možete - kad navale barbari, neće vam baš biti do toga.

Od cijele te usrane familije žao mi je jedino cucka jer pesi pate bez gazde čak i kad je gazda kreten.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom