Pogledaj jedan post
Old 14.05.2017., 14:35   #72
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
praktički ne zna kada će se točno to dogoditi o čemu govorimo ovdje. A proroci koji nešto predviđaju tog i tog datuma su uglavnom šarlatani, koji žele od svega napraviti sprdačinu.
Ma to me zanimalo, eto vidiš, niko ne zna, al svi nagađamo.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Osvrni se malo okolo sebe, ovo i jesu posljednja vremena. Masonerija je sve važne pozicije zauzela. Eurosong je recimo jučer bio sav u žigu zvijeri, od pjevača do telefona i žirija.
Ta posljednja vremena mogu trajat još 100 godina, a ti i ja ne bumo bili živi i sumnjam da bumo bili svjedoci tih posljednjih vremena!

Mogu reć da smo ušli u turbulentno doba iz kojeg se da izvuć i još ima šanse za povratak na pravi put, a dok uđemo u posljednja vremena, onda neće bit nade, neće bit šanse i bit će pobjeda tame nad svjetlosti, dok neće više bit dobra na zemlji, onda možemo reć da vlada pakao na zemlji, odnosno to će bit smjer samo u jednom smjeru.

A do tad, imamo šanse za napravit život na zemlji boljim, i ne razmišljat o posljednjim vremenima; mi svojim negativnim načinom razmišljanja, samo ubrzavamo cijeli proces i onda krivimo masoneriju, a i samo smo doprinjeli tomu, svaki od nas snosi jedan dio odgovornosti na zemlji..
zvonac_1 is offline