Pogledaj jedan post
Old 06.09.2009., 11:51   #5
Quote:
Elinor kaže: Pogledaj post
ja glasujem za NIKAKAV čitač e-knjiga; sve se više bojim da će izumrijeti "prave" papirnate knjige, da će im se dogoditi isto što i videotekama kad su samo preko noći postale dvdteke. i ne mogu se pomiriti s tim
jer ipak je tu onaj doživljaj papirnatosti knjige, taj miris i sve sentimentalno što se uz knjige veže, a ne sad ovo
Ma sve je to super, sumnjam da ce ljudi prestat citati knjige isto kao sto ne prestaju kupovati ploce ili video kazete - jest da to vise nije glavni đir, ali i dalje ima svoju vrijednost.

Ali e - book readeri su super. Jedan od glavnih razloga zasto nisam ni poceo citati Dostojevskog (osim za lektiru) je taj sto mi se ne da tegliti ga sa sobom i sto ga je neprakticno drzati. Ovo ce me spasiti. I da ne pricam o jednostavno citanju PDF - a, a ne da se moram zajebavati sa svojim ink - jet printerom.

OT, ja mislim da cu ipak cekati dok ne dode u Hrvatsku, ali sam cuo od 2 osobe koje znaju nesto vise da je to super i isplativo. A sad, necu vise o tome jer sam Tošo sta se tice tehnologije.
Sudden Sid is offline