Pogledaj jedan post
Old 08.12.2011., 11:52   #58
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Možemo mi sad razglabati o izletima ali po meni je ključno da je mama večer prije znala da se ide u McD i mogla je pretpostaviti ishod.
Ili je trebao ostati doma ili mu je tebala dati lovu, po meni drugoga nema, trebalo ga je zaštititi.

Vjerujem da se mama sad osjeća loše pa pokušava krivicu prebaciti na učiteljicu, o tome se trebalo misliti večer prije.

Mislim da je iz te situacije učiteljica izvukla najbolje što je mogla i glupo je da se maloga sad opterećuje s tim, sve se na njemu prelomilo, neka mama i učiteljica to riješe.
Zaštiti od čega, koga? Da nečije okice ne bi slučajno vidjele da neka obitelj nema novaca za McShit? Od dječje poruge?

Ja mislim da je njen sin itekako svjestan situacije i neimanja novaca za takve gluposti poput Mc...

Zašto bi ona djetetu morala uskratiti odlazak na izlet jer ne može platiti cca. 20-30 kn za nešto što uopće nije potrebno (ne vidim kakvo iskustvo uopće nudi odlazak u mc? ) ?


Kakvu poruku šaljemo djetetu? Evo, svaki put kad nećeš imati novaca za nešto, mi ćemo te lijepo izolirati kako bismo spriječili da te netko povrijedi.


Slažem se u potpunosti s La_Lunom!

Ovdje se uopće ne radi o novci, već o principu!

I Laura74, slažem se i s tvojim zadnjim postom i također ne razumijem potrebu da dijete sve mora vidjeti i imati.
__________________
"Heimat ist dort, wo ich verstehe und verstanden werde. " :)
LongoMai is offline  
Odgovori s citatom