Pogledaj jedan post
Old 14.05.2015., 17:52   #89
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Ja ti vjerujem.
Nakon što pomiješaš sve te lijekove i nećeš spavati.
Nema nekog prevelikog smisla piti antipsihotike ( Seroquel - nisi napisala koju dozu..) i tablete za spavanje kao Dormicum koji je primarno sedativ na bazi benzodiazepina.

Dormicum se daje jer djeluje brzo ali i kratkotrajno a kada ga se pomiješa sa svim tim lijekovima koje si ti navela pretpostavljam, trebalo bi dobro provjeriti, da se učinci anuliraju.
Seroquel je lijek primarno za šizofreniju, maniju i bipolarac ali i za smirivanje psihoza bilo koje vrste.

Na osnovu čega si ti dobila Seroquel ? Koja dijagnoza ?

seroquel sam u bolnici dobila dozu 150,i svaki naknadni pregledala trazila jos vise i dosla do 800mg,i sve super, dok mi nije pocela koza pucat od debljine,debela sam ko svinja, imala sam 48 kg sad imam 76kg,sve sto su mi rekli je vjezbaj i nemoj jest,ma super, ili gladovanje ili nesanica
a dormicum djeluje brzo kao i sanval,i kul mi je jer imas halucinacije,a dormicum na tako losem glasu,ja popijem dva sata prije spavanja i nista...
seroquel sam dobila kad sam zavrsila u bolnici nakon sto sam se predozirala loquenom,sto je nasa verzija kvetiapina...procitala sam ovdje da je nekoliko ljudi napisalo da od kvetiapina spava odlicno,pa sam to rekla i doktorici i rekla mi je da i ne moze dat jer mi je sifra nesanica ,mislim f51 i depresija povratnaf33 tak nest, da hzzo taj lijek daje samo za teze bolesti,i ja lijepo dobila od mame ( ona ima sizofreniju) kutiju quelapina i probala,i osjecala sam se odlicno,spavala, bila raspolozena i rekla to psihijatrici i dogovorila se s njom da mi napise dijagnozu s kojom mogu dobiti taj lijek,i dala mi je psihoza neorganska,i morala napisat kao da imam simptome,i tako ga sad dobivam,iako sam ja u bolnici na psihotestu dobila i dijagnozu emocionalno nestabilna ličnost i nadprosjecno inteligentna,i jos sam trebala ostat nisam htjela,pokupila svoje seroquele i osla..sad mi je doktorica nakon6 mj rekla da je iznenadena koliko je meni bolje od kvetiapina,samo ce ga lagano smanjivat sad pijem 600mg, i nijedan drugi psihijatar mi nece mijenjat,iako su mi skocile masnoce od njega i kontracepcije,ha gle,nesta pomogne nesta ne..meni je sad ova dijagnoza odlicna,ak sam u banani popijem xanax sr i bude super...
syarys is offline  
Odgovori s citatom