Pogledaj jedan post
Old 15.05.2015., 19:56   #96
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Post je ogledalo tvog ukupnog stanja, zamršenost, nesuvislost, nepredvidljivi skokovi s jedne na drugu temu pri tome misleći da je sve povezano...a nije.
Čovjek koji nema psihotičnu epizodu od 100 mg Seroquela spava kao beba.

Povratni depresijski poremećaj, pretpostavljam sa psihozom je razlog ili uzrok za F51, nesanicu.
Stvari moraš rješavati po redu, jedno po jedno inače ćeš se zatrovati lijekovima a praktično nećeš riješiti ništa.
Mislim da si svjesna koliko štetiš organizmu gutajući sve živo što ti dopadne šaka, a naravno, da nakon toliko lijekova moraju postojati i nekakve posljedice.

Kao prvo, ti već imaš osnovnu dijagnozu - pretpostavljam šizofreniju i prema tome se trebaš ozbiljno odnositi, prihvatiti dugotrajnu farmakoterapiju.
Kvetiapina ima različitih ''vrsta'' odnosno od različitih proizvođača i iako je osnovna tvar ista ipak se razlikuju.
O tome bi trebala razmisliti i popričati sa svojim liječnikom. Ja pijem Q-pin i zadovoljan sam dok me Loquen doslovno ubijao no to ne znači da nekom drugom ne valja.

Nakon toga, kada podvučeš crtu sa osnovnom dijagnozom ukupno stanje će ti se s vremenom popraviti i dijelom stabilizirati, tek tada ideš rješavati nesanicu ali i sve ostale nuspojave osnovne bolesti ali i lijekova.
I to je jedini normalan način kako si olakšati problem, sve ostalo je gubljenje vremena.
sta bi to bilo depresivni poremecaj sa psihozom, ? jer meni je depresija jedno a psihoza drugo ili se varam ?
vegga is offline  
Odgovori s citatom