Pogledaj jedan post
Old 30.06.2013., 10:00   #4712
Zanima me vaše mišljenje oko ovih ponuda. To su ponude za pvc prozor veličine 190x140 (trenutno je dvokrilni drveni prozor bez stupa, tko zna koliko star, na zgradi staroj 35g). Tu mi treba što bolja toplinska i zvučna izolacija. To je prozor spavaće sobe, koji je direktno na suncu, i blizu je željeznička pruga. Tijekom zadnje oluje u Osijeku, morao sam držati prozor da se ne rastvori jer se mehanizam za zatvaranje otvara sam od sebe.

Ponude:
Sim tvornica prozora i vrata“ iz Josipovca kod Osijeka cca 2.500,00kn
Dvokrilni prozor sa alu roletom i troslojnim staklom: 1900x1200 mm
PROFILI: HAMMER PLAST 72mm SERIES
BOJA: Bijelo
ISPUNA: IZO 4-16-4 LOW-E k1,3
ROLETE: Jednodjelna Alu roleta – Bijelo

Zatim Troha-dil cca 3.700,00 kn
Profil PVC: Streamline 76 - Salamander (Štok 85 bijeli STREAMLINE, Krilo 80 bijelo
zaobljeno STREAMLINE, Krilo 80 bijelo ravno STREAMLINE Eco)
Boja: Bijela Boja brtve: Crna
Staklo: TOPTHERM 24 Al (1, 2)
Okov: WINKHAUS activPilot SL
Ostalo: Poluoliva bijela
Rolete: VK Alu

Na kraju Termoplast cca 4.000,00
Prozor dvokrilni sa stupom + roletna: 1900x1300 mm
PROFILI: REHAU 70mm 5 komora
BOJA: Bijelo sa uvucenom sivom brtvom
ISPUNA: IZO 4mm float+AL12+4mm
float+AL12+4mm float
ROLETE: Dvodjelna roleta 2G
Gurtna 15/5
LAMELE: ALU lamela bijela 1001
DOD.OPREM Ugradbeni namotni
mehanizam – bijeli

Još jedno pitanje
Da li je nekome poznata tvrtka „Sim tvornica prozora i vrata“ iz Josipovca kod Osijeka? Nude 50% popusta. Hvale se cijenom prozora kao u Pevecu, a dobijete prvoklasnu pvc stolariju. Zanima me koliko je to prvoklasno (to je ona prva ponuda)?
Daju garanciju na profil 20g, a na okove 5g. Pokušao sam guglati taj profil, ali sam našao samo neku bugarsku stranicu, što mi baš ne ulijeva povjerenje. Možda netko zna više?
Stvar je u tome da imam još 4 prozora, te ukupna cijena za sve prozore i rolete je cca 9.500,00kn. (uključujući i ovaj već navedeni prozor). Iskreno,ne treba mi neka vrhunska stolarija za ostale prozore, ali isto tako ne bih htio uzeti baš najnižu klasu.

Zahvalan sam za svaki odgovor i za svaku pomoć.
Grunf1977 is offline