Pogledaj jedan post
Old 03.04.2007., 08:55   #14
Quote:
juan maria birnbaum kaže: Pogledaj post
čuj, Blue Racer, bez veze mi se sada prepucavati s tobom ovdje, ali ti si napisala doslovno ovo:
"A razlog zašto se dijete dodjeljuje majci smatram opravdanim."

nigdje tu nema neke ograde "u većini" ili "u jednakim omjerima", nego je jedino opravdano da se dijete dodijeli majci. i to je razlog mojeg javljanja, ništa drugo.
ako sam te pogrešno shvatio, oprosti, ali čitam ono što piše a ne ono što je možda trebalo pisati.

Pa smatram da je. To je moje mišljenje. Ne vidim šta je u tome loše. Moraš uzeti u obzir da je to pravilo (da se djeca dodjeljuju majci) donešeno s nekim razlogom i mislim da je ta odluka bila dobra. Nemoj zaboraviti da su tu odluku donijeli muškarci suci a ne žene, tako da tvoja teorija o ženskoj manipulaciji i iskorištavanju zakona pada u vodu. Razmisli o tome.

Ali ovdje se zapravo vode dvije rasprave, jedna je pitanje dodjele djece majci nakon razvoda, a druga je ko više manipulira djecom nakon razvoda, a ovdje je izneseno mišljenje da su to žene, ja smatram da to ovisi o karakteru čovjeka a ne o spolu.

Prvo je tema, a drugo spam iliti chat tako da neću više o tome da mi putnica ne ubilježi crveni karton, ali mislim da sam dobro objasnila što sam htjela reći.

On topic: bilo kakve udruge koje štite isključivo muška roditeljska prava ili ženska roditeljska prava su besmislena i vode samo u veće probleme. Ako postoji udruga koja pomaže roditeljima koji se smatraju zakinutima u podjeli roditeljskih prava to je OK. ali čemu dijeljenje na muškarce i žene? To je diskriminacija po mojem mišljenju.
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom