Pogledaj jedan post
Old 10.01.2004., 00:06   #19
Shady napisao:


Uzmimo primjer Buharijinu zbirku hadisa koja (uz Muslimovu) slovi za NAJPOUZDANIJU islamsku zbirku, a po meni uopće nisu pouzdane, osim ako im se NEKRITIČKI pristupa, kao što je, na žalost, to danas slučaj. Na primjer, pogledajmo izvjesnog ebu Hurejru (koji je bio Muawijih postavljenik na mjesto Medinskog imama, nakon što se ovaj zločinima i spletkama dočepao dizgina vlasti). Preko tog Ebu Hurejre (prv. otac mačaka) nosi se više hadisa nego preko svih članova poslanikove (s.a.) obitelji. Više nego preko onih koji su sa njim bili od samih početaka. Ili drugi primjer, preko Ajše (najmladja poslanikova (s.a) supruga, se prenosi više hadisa nego preko Alija (poslanikov nećak i zet) ili Fatime (poslanikova kći, udata za Alija).


/ ma sta ba to , nemoj mi te shiitske propagande,

jesili ti svjestan covjece boziji sta ti pricas hallo eeee, dodji sebi

pricas protiv ashaba , protiv poslanikovih drugova a Allah je zadovoljan sa njima.

Nego de mi reci sta vi imate od toga ko je trebao biti halifa alija peti ili deseti , sta ti imas koristi od toga.

proslog ljeta pricam sa jednom shia curom iz iraka, ona meni pocela pricati ko je trebao da bude prvo halifa ovo ono


a ja njoj fino kazem , sta ti imas od toga koristi ko je trebao da bude halifa, sta ti licno imas koristi od toga, kakav je to islam

cura se usutila nije imala rijeci, islam je da covjek crpi koristod toga , a sta mi ima sad koristi od toga ko je trebao da bude prvi halifa, de zaboga miloga Shady dodji sebi.

http://www.islambih.org/fotogalerija/sitskezablude.htm

pogledaj te ovog jada i bruke, sije muslimani , sekta

jaaoooo evo skim ti imas posla , e moj shady jadna je tvoja akida ,
Harun is offline  
Odgovori s citatom