Pogledaj jedan post
Old 05.09.2008., 21:55   #169
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ček, cipele su joj strgale kožu na peti i to se ne smatra nedostatkom? Šta, trebala je biti sretna da su joj ih uopće prodali?

Po meni, ukoliko su je cipele nažuljale toliko da je to nenormalno to je i više nego nedostatak i oči bih im iskopala da mi ih ne zamijene za neke druge. Kao, nosila ih je dvaput.

Pa nisam platila za obuću par stotina kuna da bi mi koža otpala noseći balerinke.

@Ofca - ukoliko ti ih stvarno ne žele zamijeniti, ukoliko ništa ne pomogne, onda probaj natopiti čarapu sa alhoholom i tako razgaziti malo balerinke da se omekšaju. Neće ti ostati miris niti će ti uništiti balerinke, ali će ti ih malo opustiti pa ti bude lakše.
nece, ismijale su me (doslovce) i izbacile iz ducana. kao da dal bi ja nosila takve (nove) balerinke da mi ih netko oce probat. skroz su bezobrazne i ne profesionalne bile! pa prijetile polocijom, to ne spada u normalno poslovanje kolko ja znam.
a noge su mi tolko oderale da nemrem ni stat normalno kak me boli

a to sta si rekla natopim carapu alkoholom tak ostavim prek noci pa razgazim? rado bi ih nosila naravno sam prvo moram cekat da mi noge zacijele