Pogledaj jedan post
Old 20.10.2008., 20:32   #65
Hahaha da nije bilo takvih roditelja(recimo mojih) nebi bila sada tu gdje jesam nego bi sa diplomom(ako bi je i dobila) radila za neku sitnu placu i krpala kraj sa krajem kao sto rade moje frendice ciji roditelji su razmisljali ko ti. A ako je dijete talentirano mislim da mu se treba pruzit sansa za jedno i drugo. Kod mene je bio slucaj da su me izbacili iz sr. skole(neopravdani sati/takmicenja) mada sam imala 4.9 prosjek i bila uzoran ucenik(uz moje cijelodnevno treniranje i cesta putovanja), a izbacili me iz ciste ljubomore. U ono vrijeme profesorici iz MISSa nije bilo jasno kako ja mogu putovat po svijetu, zaradjivat dolare u trulom kapitalizmu i jos imat super ocjene, a zenska koja nikad nije vidla engleske ili bilo koje zemlje engleskog govornog podrucja mi dala 4,hehe,mada sam pricala bolje od nje. A ta dopisna je sprdacina ziva, to nema veze sa skolovanjem.
E,da a i tom super skolovanju je sad izaslo na vidjelo u kao se vec zove akcijama, takvi su mene i hrpu nas ucjenjivali i o takvima smo ovisili.Ajd molim te skolstva. Nego neko je spominjao strucnjake . Nakon svoje skole(da sam ovislila o njoj) nebi znala prdnut u zivotu a kamoli zivjet od nje.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom