Pogledaj jedan post
Old 17.11.2008., 07:29   #68
Quote:
sebastyan kaže: Pogledaj post
Ovako, mi smo trgovački obrt, ali zbog pokrića troškova ureda vodimo i malo knjogovodstva za OPG-ove koje se bave poljoprivredom. Od sljedeće godine mi prelazimu u porez na dobit zbog primitaka većih od 2.000.000,00 kn. Možda budemo vodili još jednu firmu na porezu na dobit. Dakle, treba mi program za dobitaše, ali najmanje 2. Glupo mi je ovo na što nailazim - svi nude cijene pojedinačno po knjigama, Mene zanima komplet - glavna knjiga, SK, DI.. mogu ja plaće i blagajnu voditi ručno, ali jednostavnije je imat sve. Zapravo, znam dobro knjižiti pa mi ne bi bio problem ni raditi to "pješke", ali čemu.... komp je brži iako ne pametniji Još uvijek se trudimo uštedjeti maksimalno [što reći, sve za potrošnju ureda kupujem od svoje plaće], pa i na programu ako se može
Ja sam ti imala stvarno puno programa jer poslodavcima neko od njihovih"prišapne"da je taj i taj program najbolji pa hajde mijenjaj sve.Svi oni imaju nedostataka ali evo ja sam davno prije imala Pupillu sad je to Synesis,pa mogu ti reći da je program prva liga.Tim, više kupiš financijsko,URU IRU i još nešto čeka imaš dosta da ne radiš ručno a onda si samo popunjavaš paket kako ti treba i kako imaš novaca.Možeš imati x komitenata.
Dubravka20 is offline  
Odgovori s citatom