Pogledaj jedan post
Old 26.04.2006., 18:02   #73
Quote:
Against kaže:
Ma nemam vise zivaca pisati na kojekakvim forumima, vise sam postao pasivni promatrac diskusija koje me zanimaju. Ali zainteresovale me ove "piramide", pa sam pokusao potraziti neka druga misljenja, hopefully kvalitetnija.

Ocigledno je da su se ljudi podijelili u 2 skupine: oni koji bezrezervno podrzavaju postojanje "majke svih piramida", sto je samo po sebi idiotizam s obzirom na trenutni stupanj istrazivanja

i oni koji bez pravih argumenata opovrgavaju cak i teoretsku mogucnost postojanja istih. (oni konzervativci sto su potpisali onu debilnu peticiju "zaustavimo diletanta!" )

Argumenata oskudjeva i sa jedne i sa druge strane tabora. Recimo, famozni geodetski elaborati, rezultati satelitskih snimaka i termalnih grafova nitko, koliko sam uspio pronaci, nije adekvatno osporio, ali ni dokazao.

Mene samo zanima cisti znanstveni, arheoloski pristup ovom "problemu". Moze li me netko uputiti na prava vrata?
Teško da će te itko uputiti, barem zasad, trenutno je cijela priča još uvijek u sferi "bajke"

A ja sam u svojim napisima poprilično subjektivna, to je činjenica Majka piramida ili ne, Balkanci stari narod ili ne - uopće me nije briga, kao što i rekoh
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom