Pogledaj jedan post
Old 01.06.2017., 02:17   #43
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post

Dakle klasičan primjer materijala tužbe za klevetu. .
Rijetko pišem na politici.
Može li meni političkom amateru objasniti nešto.

Ako su ,kao što je napredno društvo ustanovilo glasovanjem (osim u hrv ) heteroseksualnost i homoseksualnost normalna ponašanja, ZAŠTO JE one koji nekom kažu da je peder moguće tužiti.

Tj zašto se Keruma može tužiti ako je rekao da je Opara imao normalna homoseksualna iskustva u Milanu.

Zar bi Kerum trebao tužiti Oparu da mu ovaj kaže kako je veliki jebač i hetero koji je napravija petero dice.

nisu mi jasni ti dupli standardi.

Homosex. je normalno biti, ali ako kažeš Opari da je u Milanu ima homo iskutva onda je to za klevetu.

Daj ljudi odlučite se !
je li za klevetu biti peder ili nije

Ako je biti gej proud zašto triba tužiti Keruma da je rekao kako je opara imao u Milanu iskustva s kojim se čovik triba ponositi i to parada na rivi pokaže svake godine.
I sada kada Kerum kaže kako je Opara eksperimentirao u Milanu zaslužuje kaznu.

Ja te suptilnosti politike ne razumin

Kada Kerum kaže da parada ponosa na rivi nije izraz volje većine građana splita on je primitivac.
Kada Kerum kaže da je Opara ''paradirao'' u Milanu opet je primitivac.


Bidan Željko kako god se okrene dupe mu je pozadi



tj zar nismo kao napredno društvo ustanovli da muškarac treba biti ponosan bilo da gura u nježnu vaginu ili u nježni šupak.
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline