Pogledaj jedan post
Old 06.11.2003., 16:31   #46
Ma nisam ja fulala s kolicima, dobra su, ali mi se Peg Perego cine bolja.
Ja sam kupila Travel System od Evenflo - model Portabout. Kolica i na njih ide auto sjedalica, dok je beba mala. Sve skupa je kostalo $130 i stvarno je value for money. Peg Perego kolica + neka auto sjedalica bi kostalo vise.
Sa auto sjedalicom sam bila presretna, vec smo ju prerasli. Kolica su OK, ali smetaju me dvije stvari - sto se ne spustaju u potpuno lezeci polozaj - sto nije bitno dok je beba mala jer ju imas u auto sjedalici koja se natakne na kolica, ali meni je u jednom kasnijem periodu to nedostajalo.
I smeta mi sto se ona canopy - protiv sunca - ne navlaci dublje, kao na Peg Perego, pa sam morala montirati jos suncobran. I jos mi smeta sto se jastuk na kojem dijete sjedi zna povuci prema dolje, jer ga na vrhu naslona drze samo dva cicka.

Prilicno su lagana za staviti u gepek, ja mogu u jednoj ruci drzati malu, a drugom rukom sklopiti kolica i staviti ih u gepek, ali ja imam station wagon, pa ide lakse.

A sad sam kupila jedna kisobran kolica koja drzim stalno u autu za shopping i slicno, jer mi se ne da ova stalno sklapati.

Lanolin - nisam mislila za bebu, nego za tvoje cice, ako dobijes cracked nipples.

Za guzu je meni najbolja Desitin Creamy, a uzmi i teglicu vazelina.

Diaper bag - bilo koju koja se cijela rastvori, pa da imas pregled, a ne da moras gurati ruku unutra i pecati stvari. (glupi baby bjorn backpack)

Vreca za spavanje - a cuj moja je bila jako ziva beba i rano se pocela ritati i okretati i otkrivati. Opasno je ostaviti bebu pokrivenu pokrivacem, postoji mogucnost da si to baci na glavu i ugusi se. Mala mogucnost, ali postoji. Ovako ju stavis u vrecu i mirna si. Ovdje su te frece uglavnom od fleece-a, pa sam si ja nabavila pamucne futrane iz Hrvatske.

Baby Monitor - ja imam Sounds&Lights od Fisher Price. Jeftin, $20, a potpuno sam zadovoljna s njim.

Samo pitaj sto god se sjetis . Sve mozes pregledati na www.babycenter.com i www.babiesrus.com.

Za robicu, rucnike i pelene je Target vrlo povoljan.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom