Pogledaj jedan post
Old 11.03.2011., 15:05   #331
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
da, i ja to primjetih. mislin da ne valja dobivat stalno takve uloge, jer se onda ne afirmiraš ka glumac, nego te svi podsvjesno vide ka nekog naivčinu koji teži za nečim nedostižnim dok ne lupi glavom o zid. pa i takve uloge dobivaš. a i čungić. neman ništa protiv njega, ali da li je ikad glumija nekog negativca? koliko se mogu sititi i koliko san gledala, uvik je bija pozitivac. sa ili bez bogatstva. ili konja. ni to nije dobro. njih 2 (lucero i španićka) su bile i jedno i drugo (čak i u istim serijama) i tu se pokazala njihova veličina. a ovo glumljenje stalno istog karaktera mi ne pokazuje ništa o samom glumcu. volila bi npr. eto čungića vidit negdi kao negativca. to bi bilo zanimljivo
Slažem se s tobom za Čungu i ja bih njega voljela vidjeti kao negativca, uvijek dobiva identične uloge, ali kaj se tiče ovog glumca koji glumi Felipea ( Fabian Robles ) ja sam njega vidjela i kao glavnog negativca u Ljubav na kocki i bio mi je odličan, eto ne dobiva baš stalno iste uloge.

Meni je serija i dalje super, uživam još više nego kada sam gledala prvi put. U početku nisam bila sigurna hoću li baš tako uživati pošto sam tek nedavno odgledala cijelu seriju, ali stvarno sam oduševljena. Čunga se još nije pojavio, ali stvarno nema dosadne epizode, uvijek se nešto dogodi, prebrzo mi prođe svaka epka.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom