Pogledaj jedan post
Old 29.07.2011., 18:52   #16
Quote:
letecha_krafnica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molila bih ako netko zna odgovor na slijedeće pitanje:
Na koji se način za plačanje režija iz pričuve određuje broj osoba?
Naime, predstavnik stanara zaračunao je i našu novorođenu bebu kao dodatnu osobu kod plaćanja struje u stubištu!! S obzirom da beba još ni ne hoda, a kamoli da se koristi svjetlom, stvarno ne vidim koji je razlog.
Također je rekao da se za plaćanje i ostalih režija (voda) beba prijavljuje kao dodatna osoba.

Na koji način se zakonski regulira određivanje broja osoba u kućanstvu?

Hvala!
Ne znam kako ti, ali ja sam zbog bebe sigurno trošila više i struje i vode

Ok, nije beba palila svjetlo, ali sam ja zbog nje, npr. probudi se po noći, palim svjetlo, što vjerovatno ne bi da nema bebe nego bi u miru spavala Doma godinu dana (i više) na porodiljnom i nije da si nisam palila komp ili tv, što inače ne bi jer bi bila na poslu.

Beba se ipak okupa tu i tamo, pa plus banalno ekstra pranje ruku svako malo, pa ipak se i vešmašina s dječjom robicom vrti nekoliko puta mjesečno.

A ni grijanje bi bilo ugašeno 9 sati dnevno da sam na poslu i vjerovatno ipak ne bi tolko kurila.

Pa ti vidi kak beba niš ne troši


edit: a pitaš za stubište... možda odeš koji put van s bebom u šetnju pa usput upališ svjetlo na stubištu

A zakonski mislim da se osoba definira kao osoba onda kad se rodi... bar je meni tak logično...
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom