Pogledaj jedan post
Old 28.03.2008., 23:25   #29
ma jooooj mene...ne znam kaj bih rekla, oko čega se vi zamarate...? Moj sin kad je krenuo u školu ( sad je peti razred ) uopće nije trebao potvrdu od zubara. kasnije u prvom razredu došla je stomatologinja i tamo lijepo u razredu pregledala djecu. Kakve zube imaju i u kakvom stanju, da li trebaju nositi možda aparatić i tako to. Ako je imala kakvu primjedbu - to je napisala i djeca su donijela kući. Nakon toga smo lijepo onda išli kod stomatologa da to i popravi ( što je ona recimo napomenula ).
Moj sin nije ništa naravno dobio, a što se tiče mliječnih zubiča, čini mi se da samo prva dva gornja nisu bila mliječna a svi drugi jesu. To sa kakvim zubima ide dijete u školu nema nikakve veze niti koliko je dijete teško.
Kod tog prvog pregleda prije upisa u školu , doktorica če samo izmjeriti visinu , težinu eventualno neko cjepivo ako treba , vid, uši, stopala upisati sve u karton i to je sve. Kolika mala dječica sa ogromnim torbama pa idu u školu. I malička i mršava ali po zakonu - ide se.
Recimo, u razredu mog sina je dijete koje je krenulo sa 5,pol godina to recimo po meni je stvarno pre rano ali on nema nikakvih apsolutno problema, zadovoljni su nastavnici,djeca a i mi drugi roditelji.
Ništa se ne zabrinjavajte
Hoya is offline  
Odgovori s citatom