Tema: Frizerke
Pogledaj jedan post
Old 06.12.2011., 14:21   #21
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Svaki put kad su mi nešto sfušale, naravno da sam bila ljuta ko ris, ali nakon par cigareta i duboke introspekcije, shvatila sam da je to zato što nemam pojma o kosi nit o tome što mi stoji, nego sam uvijek ustrajala na nekim eksperimentima koji nemaju veze s vezom .
Isti problem sam i ja imala dok nisam našla savršeni frizerski salon sa nekoliko super frizerki. A super su ponajviše zbog toga jer će ti realno reći što možeš očekivati od svoje kose, što ti nikako neće stajati, što neće izgledati onako kako sam si zamislila nakon što sama operem kosu, što će mi uništiti kosu i sl.

I svaku frizuru prilagode mojoj vrsti kose i mojem licu. Tako da me nikad ne ošišaju točno onako kako je npr. na nekoj slici (ali to mi unaprijed i kažu, ne rade na svoju ruku), ali mi frizura uvijek dobro stoji.

Dapače, toliko sam sigurna u njih, da im koju puta samo kaže da mi naprave neku promjenu, okvirno se dogovorimo oko dužine i pustim ih da šišaju kako njima dođe. I uvijek je rezultat super.

Ali opet, ni ja nemam nerealna očekivanja. Ako baš inzistiram na tome da mi skrati samo centimetar, onda se neću čuditi što mi je ostala hrpa oštećene kose, isto kao ako ima kažem da se želim riješiti sve "odumrle" kose što će mi odrezati 5, 6 centimetara. I uvijek mi prije šišanja pokažu na nekoliko prameonva koliko će to biti kraće.

Ali da su generalno nepismene, općekulturno glupe k'o stup i da ne mogu skopčat išta osim najjednostavnijih stvari, to stoji.
Ali ono, nije da među njima tražim prijateljice, glavno da dobro šišaju
Ace of Diamonds is offline