Pogledaj jedan post
Old 12.12.2016., 21:41   #49
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ono što me nekad boli je osjećaj da ljudi poput tebe uzimaju svoj posao zdravo za gotovo i umjesto da pomognu djeci usvojiti gradivo, zaglupljuju ih.
oprosti, mi se znamo?
ti znas da ja uzimam svoj posao zdravo za gotovo i zaglupljujem klince umjesto da im pomazem usvojiti gradivo?


kad vec pitas sto ja cinim, cinim sve sto je u mojoj moci da djeca nauce, da im ne bude dosadno na satu, tretiram ih kao sebi ravnopravne osobe i dogovaram s njima sve sto se moze dogovoriti, ali pritom ocekujem da me zauzvrat postuju kao sto i ja postujem njih.
svatko zna zasto je dobio jedan, dva, tri, cetiri ili pet.
nikad, nikad nema dodatnih pitanja i pobuna oko ocjene, makar znacilo da netko zbog nje pada razred ili ima popravni.

oni koji konstantno seru su roditelji. dodju pa pametuju, patroniziraju, citaju bukvice, prijete, pljuju...
ja si to ne dozvoljavam, sasjecem u korijenu pa budu malkice isfrustrirani.

ali to sam ja.
vec puno puta sam napisala da sam glupa sto sve to radim.
bilo bi mi bolje da idem linijom manjeg otpora jer bi mi to prisparalo tonu zivaca.
u potpunosti razumijem kolege koje se ne zele ni sa kim natezati, pa makar to znacilo i lose rezultate na raznoraznim PISAMA
kako je krenulo, vjerujem da cu i ja jednom biti dio te grupe, samo je pitanje koliko cu dugo imati volje biti don kihot.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom